غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

گروه ارشد طراحی و نمایشگاهی اکسپوآرت -خدمات غرفه سازی نمایشگاهی در ایران و کشورهای اروپایی ، ترکیه ، دوبی ،عراق

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

گروه ارشد طراحی و نمایشگاهی اکسپوآرت -خدمات غرفه سازی نمایشگاهی در ایران و کشورهای اروپایی ، ترکیه ، دوبی ،عراق

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

یکی از مهمترین فعالیت ای هر بنگاه اقتصادی ترویج فروش یا sales promotion میباشد.درهمین رابطه شرکتها با حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی به این امر خطیر می پردازد. بدیهی است حضور قوی و توانمند در نمایشگاهها ضمن ایجاد تصویری مثبت در اذهان بازدید کنندگان موجب ارتقای سطح فروش می گردد. به همین منظور شرکتها با غرفه سازی و ایجاد فضای بصری شکیل در نمایشگاهها سعی در مطرح نمودن خود در فرمتی کاملا جذاب می نماید. در همین راستا گروه اکسپوآرت با بهره گیری از متخصصین خود در امور معماری و طراحی صنعتی و غرفه سازی خدمات حرفه ای خویش را ارایه می نماید.

۶ مطلب در شهریور ۱۳۹۶ ثبت شده است

اولین غرفه سازی نمایشگاهی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی ساخته شد . از ۲۴ تا ۲۶ شهریور ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران  میتوانید از این نمایشگاه دیدن فرمایید .
 طراحی غرفه و غرفه سازی شامل  فن و هنر که باید به‌دست غرفه سازی حرفه ای به سرانجام برسد.

 این دو اصل غرفه سازی  اگر به خوبی در کنار یکدیگر قرار گیرند می‌توانند بهترین نتیجه ممکن را به همراه داشته باشند. در این میان اما چند نکته بسیار خاص دست طراحان را می‌بندد و باعث محدودیت می‌شود . عوامل محدودیت از آن دست مواردی است که گاهی اوقات اجازه نمی‌دهد طراحی غرفه آنطور که باید و شاید پیش برود. ما امروز برای خوانندگانمان چند عامل بسیار مهم محدودیت را برای شما آماده کرده ایم  تا پیش از طراحی غرفه آنها را مد نظر داشته باشید.


ادامه غرفه سازی

دبیر انجمن همگن پلاستیک تهران از «ایران پلاست» به عنوان بزرگترین نمایشگاه پلاستیک غرب آسیا نام برد و گفت: دبیرخانه نمایشگاه باید بانک جامع اطلاعاتی مشارکت‌کنندگان ایران پلاست را ایجاد کند.

 مرتضی نیک سرشت با بیان اینکه در شرایط فعلی،  ایران پلاست از نظر جایگاه غرفه سازی نمایشگاهی به مراتب در سطحی بالاتر از نمایشگاه‌های پلاستیکی همچون استانبول پلاست، عرب پلاست، پلاست ویژن هند و... قرار دارد

ادامه مطلب غرفه سازی

نقد و بررسی اولین رویداد تخصصی رسانه‌ های ورزشی


غرفه‌های پر شده در این نمایشگاه حاکی از داغ بودن این رسانه‌ها دارد و در این نمایشگاه به ترتیب حروف الفبا «آچمز، آفتاب ورزشی، ایران ورزشی، بشیر، پیروزی، پیک ورزش، خبر ورزشی، دانش یوگا، دنیای شنا ورزش‌های آبی، دیدگاه ورزش، رخ در رخ، رخصت پهلوان، سرزمین ورزش، شطرنج، فرهنگستان فوتبال، فوتبالیست‌ها، فوتسال ایران، گل، ورزش ایرانی، ورزش سه، ورزش و تصویر، ورزش و زن ایرانی، وقت اضافه» غرفه سازی نموده اند .

غرفه سازی در نمایشگاه دائمی صنایع کوچک


همزمان با هفتمین روز از گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار قزوین شب گذشته(چهارشنبه)  نمایشگاه دائمی صنایع کوچک با مساحت ۲۳۰ متر مربع جنب مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار در شهرک صنعتی کاسپین قزوین  احداث شده  و افتتاح گردیده است. با نقد و بررسی آن همراه اکسپوآرت باشید

نقد و بررسی غرفه سازی در نمایشگاه ایران فارما ۲۰۱۷

غرفه سازی‌های مجاز در نمایشگاه ایران فارما ۲۰۱۷ در ۱۵ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی در مصلی امام خمینی انجام می‌شود و حضور ۵۰۲ شرکت داخلی و خارجی شامل ۱۶۰ شرکت خارجی از ۳۰ کشور جهان در آن مسجل شده است.