غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

گروه ارشد طراحی و نمایشگاهی اکسپوآرت -خدمات غرفه سازی نمایشگاهی در ایران و کشورهای اروپایی ، ترکیه ، دوبی ،عراق

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

گروه ارشد طراحی و نمایشگاهی اکسپوآرت -خدمات غرفه سازی نمایشگاهی در ایران و کشورهای اروپایی ، ترکیه ، دوبی ،عراق

غرفه سازی | غرفه سازی نمایشگاهی

یکی از مهمترین فعالیت ای هر بنگاه اقتصادی ترویج فروش یا sales promotion میباشد.درهمین رابطه شرکتها با حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی به این امر خطیر می پردازد. بدیهی است حضور قوی و توانمند در نمایشگاهها ضمن ایجاد تصویری مثبت در اذهان بازدید کنندگان موجب ارتقای سطح فروش می گردد. به همین منظور شرکتها با غرفه سازی و ایجاد فضای بصری شکیل در نمایشگاهها سعی در مطرح نمودن خود در فرمتی کاملا جذاب می نماید. در همین راستا گروه اکسپوآرت با بهره گیری از متخصصین خود در امور معماری و طراحی صنعتی و غرفه سازی خدمات حرفه ای خویش را ارایه می نماید.


بیشتر در مورد اکسپو میلان مطالب زیادی نوشته بودیم حال به اکسپو آستانه 2017 و غرفه سازی‌های شگفت انگیز آن میپردازیم . در چند روز آینده صنعت نمایشگاهى  بایــد منتظــر وقــوع اتفاق هــاى مهمى در این عرصه باشــد.  اکســپو 2017 آستانه با موضوع »انرژى آینــده« از 01 ماه ژوئن تا01 ســپتامبر ســال 2017 همزمــان با 02 خرداد تا 19 شــهریور 1396 در شهر آستانه قزاقستان برگزار خواهد شد.بیشتر در مورد اکسپو میلان مطالب زیادی نوشته بودیم حال به اکسپو آستانه 2017 و غرفه سازی‌های شگفت انگیز آن میپردازیم . در چند روز آینده صنعت نمایشگاهى  بایــد منتظــر وقــوع اتفاق هــاى مهمى در این عرصه باشــد.  اکســپو 2017 آستانه با موضوع »انرژى آینــده« از 01 ماه ژوئن تا01 ســپتامبر ســال 2017 همزمــان با 02 خرداد تا 19 شــهریور 1396 در شهر آستانه قزاقستان برگزار خواهد شد.

مقامــات این کشــور در نظــر دارند بــه بهانه ایــن رویداد منطقــه اى، ظرفیت هاى تجــارى و فرهنگى خود را توســعه بخشــند. در این باره »کرکنتزس« معــاون دبیر کل BIE، که چند روز قبل از پایان ساخت وســاز از این شهرک بازدید کرده بود، اظهارکرد: »من با خیال راحت مى توانم بگویم در تاریخ 01 ژوئن، اکســپوى 2017 در شهر آستانه همه بازدید کنندگان را شــگفت زده خواهد کــرد.غرفه سازی‌های شگفت انگیز عامل جذاب در این شرکت است و  من حــدود دو ســاعت در منطقه نمایشــگاهى اکســپو بودم و از آن بازدید کردم. همه چیز براى درخشش قزاقستان آماده است.

البته او درست مى گوید. یکى از این شگفتى ها، پاویون ایران خواهد بود. غرفه سازی  مدرن که قرار است 5 میلیون بازدیدکننده تخصصــى را به خود جــذب کند و اکسپوآرت به نقل از صمت براى نخســتین بار از ابعاد حضور کشــورمان در اکسپو 2017 پرده بر مى دارد

ادامه مطلب غرفه سازی 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی